VakantieVeilingen logo

VakantieVeilingen reviews, ervaringen en beoordelingen

72
VakantieVeilingen logo
Website
VakantieVeilingen
Categorie
Dagje weg

Reviews en Ervaringen VakantieVeilingen

Lekker een dagje weg? Een nieuwe cursus uitzoeken of misschien wel op zoek naar een mooi cadeau voor je partner? Bij VakantieVeilingen kan je het allemaal vinden. Dit platform geeft je de kans om te bieden op leuke, mooie en zelfs waardevolle artikelen of diensten. Dat had je waarschijnlijk ook al ontdekt of je hebt er veel over gehoord en je wilt nu wel eens weten of het ook wel te vertrouwen is? Dat kan. Wij vertellen hier in het kort alvast hoe het in elkaar steekt én daarnaast kan je hier de beoordelingen van anderen over VakantieVeilingen lezen. Met de ervaringen van anderen onder je neus kan jij bepalen wat je ervan denkt en of jij zelf ook wel eens wil gaan kijken of je een veiling kunt winnen. Heb je de reviews gelezen en ga je overstag? Kom dan nog eens terug om ons ook te laten weten wat jij ervan vindt!

Over VakantieVeilingen

VakantieVeilingen is een platform waarbij je biedt op allerlei artikelen en diensten. Het bedrijf is marktleider op het gebied van online veilingen. Meer dan 6.000 veilingen per dag vinden plaats. Waarbij ieder jaar zo’n 2 miljoen unieke gebruikers hier op ingaan. De veilingen die aangeboden worden zijn heel divers, zodat er voor iedereen eigenlijk wel iets leuks te scoren is.

Waarom kiezen voor VakantieVeilingen

Kiezen voor VakantieVeilingen is kiezen voor een online veiling platform wat zijn sporen ondertussen zeker heeft verdiend. De zeer uiteenlopende veilingen maken het zeker de moeite waard om er rond te kijken. Zo zijn er gadgets te vinden, dagjes uit, gebruiksvoorwerpen, sauna’s, wellness met overnachtingen, hotels, bungalowparken, stedentrips, avondjes uit (musical, festival, concerten), restaurants, sporten, cursussen en nog veel meer. Bieden is eenvoudig en simpel te doen, het enige wat je nodig hebt is dat je een account hebt aangemaakt. VakantieVeilingen zelf berekent per gewonnen veiling een vaststaand bedrag wat dus nog bovenop jouw bod komt. Maar dat staat duidelijk overal gemeld. Veel veilingen komen steeds terug en dus kan je het gewoon blijven proberen. Daarnaast bieden sommige veilingen ook de mogelijkheid om het product of dienst zonder gewonnen veiling te bemachtigen. Je kunt het dan ook al kopen voor een zeer gunstig bedrag. Of je nu biedt omdat je iets heel graag hebben wilt of eigenlijk stiekem voor de sport om te winnen… je kunt zeker op een leuke manier je slag slaan én zo heel voordelig aan bijvoorbeeld een leuke stedentrip komen.

Is VakantieVeilingen betrouwbaar?

VakantieVeilingen doet al jaren online veilingen aanbieden aan een zeer grote groep gebruikers (dat is 2 miljoen per jaar toch wel…). Het kan dus niet anders dan dat zij betrouwbaar zijn. Lees goed bij de aangeboden veilingen wat er dus werkelijk geveild wordt én check ook even wat het aangeboden artikel normaal kost. Zo voorkom je teleurstellingen (waar VakantieVeilingen dus niets aan kan doen). Een notaris houdt toezicht op de veilingen.

Klantenservice en klachten

De klantenservice helpt je graag bij jouw vragen rondom de werkwijze of de gewonnen veilingen. Je kunt chatten, bellen of je gebruikt het contactformulier. Hou wel je ordernummer bij de hand, zodat zij je goed en snel kunnen helpen. Op de site staan al heel veel vragen mét het antwoord daarop. Check deze dus eerst even voordat je gaat bellen. Overigens heb je bij de meeste aankopen ook nu recht op annuleren binnen 14 dagen. Bij waardebonnen en tickets kan hiervan afgeweken worden. Dit hangt ervan af of het een ticket met een vastgestelde datum is of niet. Welke waardebonnen en tickets wel of niet geretourneerd kunnen worden kan je ook vinden bij de veel gestelde vragen. Kom je hier niet uit, dan neem je gewoon even contact op met de klantenservice. Heb je een klacht omdat het product beschadigd is? Meld dit dan via het contactformulier. Zij zullen zo snel mogelijk de oplossing aanreiken. Voeg er even een foto bij van het product, zodat zij goed kunnen zien wat het probleem is. Gaat het om schade die niet te zien is (zoals bij een niet werkende video, of iets wat vreemde geluiden maakt), dan vragen ze hier een filmpje van te maken.

Wil jij ook beoordelen?

Ben jij al lekker goedkoop naar de sauna geweest door te bieden op VakantieVeilingen? Of heb je een prachtig cadeau weten te scoren voor je moeder? Kortom: heb jij al iets gewonnen (of heb je geprobeerd om iets te winnen…) bij VakantieVeilingen? Wil je dan jouw beoordeling hier ook achterlaten? Hoe meer reviews we kunnen tonen, hoe beter anderen geholpen worden of ze wel of niet mee willen doen met VakantieVeilingen.

Reviews over VakantieVeilingen
Gerelateerde bedrijven
Shoppartners logo
Shoppartners
5 beoordelingen
3,3
Gift For You logo
Gift For You
49 beoordelingen
3,3
Disneyland Paris logo
Disneyland Paris
4 beoordelingen
7
Gerelateerde blogartikelen
5,7
52% zou hier weer kopen
100 beoordelingen
Ervaringen met VakantieVeilingen

Ons team van experts heeft VakantieVeilingen geverifieerd op een aantal punten. De webshop van VakantieVeilingen bestaat al jaren en staat bekend als een betrouwbare speler in de markt. VakantieVeilingen is al vanaf hun oprichting ingeschreven bij de kamer van koophandel en hun website is beveiligd door middel van een SSL certificaat (groene slotje). Alle grote betaalmethodes van Nederland zijn beschikbaar op deze webshop.

VakantieVeilingen is een Nederlands bedrijf en is al een lange tijd actief op het internet. Dit heeft ze een goede reputatie opgeleverd. Binnen ons platform kan ook jij een review achterlaten om zo andere consumenten te helpen een goede keus te maken bij hun aankopen op het internet.

Wij raden het aan om eerst even op de website van VakantieVeilingen te kijken voor actuele openingstijden. Hier kun je ook hun uitgebreide assortiment bekijken.

Geplaatst op: 05-03-2021
Geschreven door: ErvaringenSite.nl

10 / 10
5/5 5/5 5/5 5/5
Expert review
Nooooooit meer! 60 euro kwijt!

Ik had 2 nachtjes geboekt...60 euro kwijt want boeken is onmogelijk en niemand die nog reageert..

Geplaatst op: 20-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Mirella P.

3 / 10
3/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Jammer dat de klantendienst niet teruggestuurd. Heb al meerder maken gestuurd naar Tommy maar krijg geen antwoord meer.

Geplaatst op: 30-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Jos F.

6 / 10
3/5 1/5 4/5 4/5
Nogmaals kopen? Ja
Hele goede service met goede kwaliteit spullen

Hallo, ik ben hartstikke blij met vakantie veilingen. Meerdere malen wat gekocht bij ze. Vakantieveilingen zijn correct snelle bezorging en trouwens mooie producten en goede kwaliteit voor een hele lage prijs. Ik zal nog wel vaker een bod doen.

Mvg

Geplaatst op: 02-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Issam E.

10 / 10
5/5 5/5 5/5 5/5
Nogmaals kopen? Ja
Oplichterij

VakantieVeilingen doen aan valse adviesprijzen. Als je de producten zelf gaat opzoeken langs andere bronnen kom je ze nog veel goedkoper uit dan dat ze aangeven. Voor eenvoudige producten kan je beter ergens anders terecht dan voor een hele oplichterij geld uit te geven!! Geloof je me niet zoek er een aantal maar op en je gaat me gelijk geven.

Geplaatst op: 13-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Richy G.

5 / 10
3/5 3/5 1/5 3/5
Nogmaals kopen? Nee
Jammer van de service

Als alles goed gaat prima site. Ik ben 2x naar volle tevredenheid een weekend weg geweest.
Mijn dochter van 17 had een nachtje in een hotel geboekt maar zag later pas dat minderjarige niet mogen boeken (niet de schuld v vakantie veilingen
al stond het er niet bij op de site wat wel handig zou zijn ). Volgens t hotel moesten we dit met vakantie veilingen oplossen. Ze heeft een brief geschreven maar hier geen enkele reactie op gehad
Beetje jammer, een reactie zou wel fijn zijn, al kan t niet opgelost worden dan nog is het fijn dat er in elk geval een reactie komt.

Geplaatst op: 29-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

8 / 10
5/5 1/5 5/5 5/5
Nogmaals kopen? Ja
Slechte communicatie houden je aan het lijntje

Bestek gewonnen en 4 kaartjes voor de dierentuin, bestek goed alleen de lepels waren verkeerd en kaartjes vd dierentuin zaten er niet bij. Heb gebeld en daarop zeiden ze kijk bij voorwaarden maar dit moet je ver zoeken en op mijn aankoop bon staat duidelijk dat ze erbij zitten…niet dus .
2 Mails gestuurd 3 weken geleden maar nog steeds geen antwoord en een oncompleet bestek !!!

Geplaatst op: 03-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Sandra K.

7 / 10
5/5 1/5 3/5 4/5
Nogmaals kopen? Nee
Oplichtersbende

Let goed op de kleine lettertjes door de exorbitante verzendingskosten en servicekosten kom je vaak bedrogen uit. Restpartijen B kwaliteit en absurde prijsstellingen, zo zou 1 3 kilo varkenshaas normaal €50,- kosten!! Daarnaast is er als je echt laag en dus voordelig biedt ineens iemand die voor een product bijna een normale verkoopprijs biedt...
For the gullible and fools!

Geplaatst op: 26-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: GERONIMOX D.

4 / 10
3/5 1/5 1/5 3/5
Nogmaals kopen? Nee
Retour? Niet mogelijk

Twee maanden geleden een kapot bord gekregen. Wou een retour aanmelden, maar niet mogelijk via de app/website. Een mail geschreven en na 2 maanden nog GEEN antwoord?? Onprofessioneel bedrijf, trekt op niets. Laatste keer dat ik iets koop en ik zou het zeker niet aanbevelen aan iemand.

Geplaatst op: 25-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

3 / 10
1/5 1/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
ONBETROUWBAAR

6 waardebonnen gekocht, beschikbaarheid om in te wisselen is er niet. de reactie van vakantieveilingen u bent akkoord gegaan met de voorwaarden.

Dus je geeft 375.00 uit maar ze stellen er geen enkele vergoeding tegenover binnen de door hun gestelde termijn van inwisselen.

Volgens mij is hier een mooi woord voor :

OPLICHTING

Geplaatst op: 23-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Ferry

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Prijzen in verhouding niet reëel

Opzicht een leuke veiling site, maar sommige prijzen wat ze aangeven in de advertentie's kloppen voor geen meter.. als je het na gaat op google is het veel goedkoper.

Geplaatst op: 18-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

6 / 10
3/5 3/5 1/5 4/5
Nogmaals kopen? Ja
Binnen 5 dagen binnen, vergeet maar..... 3 weken... tussendoor kun je je geld niet terug krijgen

Slecht!!!!

Geplaatst op: 17-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

4 / 10
2/5 1/5 4/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Geen eerlijke bieders

op vakantie veilingen zitten overbieders die werken voor vakantieveilingen zelf. ik heb het gemerkt omdat er steeds dezelfde mensen heel hoog bieden dan dat het product waard is. die overbieders zorgen ervoor dat zij ook verdienen door de prijzen hoog te houden. producten worden meestal gewonnen door de medewerkers van de site zelf. jullie gaan mij toch niet wijsmaken dat dit product windscherm life garden 6 meter adviesprijs 400 euro kost ? dat is fake want op andere websites staan al die producten veel goedkoper.

Geplaatst op: 05-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Gorens C.

4 / 10
1/5 1/5 1/5 5/5
Nogmaals kopen? Nee
Bedriegers!!!!

Afzetterij, ik had geboden op een cursus Spaans en ( gewonnen) maar dan komt het je krijgt je aankoop en als je naar de site gaat voor de les te beginnen moet je nog eens 150€ betalen voor de cursus schande!!!!Maar dat zetten ze er niet bij als je een bod plaatst

Geplaatst op: 27-05-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Pascal V.

3 / 10
2/5 1/5 1/5 2/5
Nogmaals kopen? Nee
Zeer slechte retour beleid.

Artikel defect ontvangen. Daarna wel 7 keren telefonisch contact gehad met klantenservice. Ik kreeg standaard mails met uitleg.
Uiteindelijk een retourlabel ontvangen want dat ging niet via de site van VakantieVeilingen.
Bij terugbetaling zijn de verzendkosten ingehouden op het bedrag dat ik betaald heb. Dit terwijl ik een defect product heb ontvangen. Dat lijkt mij een vreemde manier van wat service verlenen is. Voor mij geen VakantieVeilingen meer.

Geplaatst op: 08-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Jan W.

7 / 10
5/5 1/5 3/5 4/5
Nogmaals kopen? Nee
Zeer slechte service.

Is geen flexibel bedrijf kon mijn veilingen niet verzilveren door de corona, ben hierdoor meer dan 300 euro kwijt, valt niet over te praten krijg steeds te horen jammer dan, het gaat hun alleen maar om geld te verdienen, de klant is niet belangrijk.

Geplaatst op: 22-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Jan G.

7 / 10
4/5 1/5 4/5 4/5
Nogmaals kopen? Nee
Wat een onprofesioneel gedoe

Zolang alles vlot verloopt zijn er geen problemen.... had een boeking gemaakt voor 2 overnachtingen. Geen bevestiging gekregen. Nu na meer dan één week 3x mail verstuurd 1x tel contact waar ze mij aan het lijntje hielden voor 15min om mij daarna gewoonweg te zeggen "probeer later opnieuw" en de lijn gewoonweg onderbroken. Wat een slechte ervaring

Geplaatst op: 21-03-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

4 / 10
2/5 1/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Ja
Klantenservice nutteloos

Veiling niet betaalt in afwachting op een antwoord van hun mail. Door geen antwoord te krijgen werd mijn veiling plots naar incassobureau gestuurd en 40euro extra boeten voor iets van 1euro. Nu al meermaals proberen te bereiken via mail, waar ze uiteindelijk vroegen voor mijn ordernummer, maar na 2 maand nog steeds geen antwoord op. Wel terug mail van het incassobureau.

Geplaatst op: 01-04-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

6 / 10
4/5 1/5 4/5 3/5
Nogmaals kopen? Nee
Verkopen nep goederen

Ik bood op een dameshorloge van armani welke aangegeven stond als waarde 419 euro ik kocht ze aan 100 euro eenmaal in mijn bezit werkte de batterij niet. Dus bij de juwelier nieuwe batterij gekocht.daar wist men mij te vertellen dat het een nep armani was.dus opletten geblazen.

Geplaatst op: 28-03-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

6 / 10
4/5 2/5 2/5 4/5
Nogmaals kopen? Nee
1e keer geboden

Waardeloze site nog nooit iets gekocht, bied ik 1 x krijg ik te lezen dat ik eerst mijn eerdere biedingen moet betalen. Maffe site gewoon te laag geboden in hun ogen dusssss gewoon niet doen

Geplaatst op: 22-02-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Dorine

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Slechte klantenservice

Veiling gewonnen, direct betaald. Bij verzending blijkt dat ze een adres op het verzendlabel hebben gezet dat afwijkt van mijn verzendadres in mijn account. Hebben ze nog het lef om te zeggen : 'volgende keer beter opletten', terwijl zij de fout maken. Heb daar al veel gekocht, maar zal niet meer gebeuren.

Geplaatst op: 03-02-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Peter D.

5 / 10
4/5 1/5 4/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Treinreis: Geldklopperij.

Het wordt op zo een manier opgezet dat je ofwel bij elke stap extra moet betalen zodat het toch weer heel duur wordt. Het lukt ook niet op de beloofde data.
Ofwel geef je op. Ik gaf op. Verlies: bijna 50 euro.
Nooit meer VakantieVeilingen voor mij.

Geplaatst op: 01-02-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Kris V.

5 / 10
1/5 3/5 5/5 1/5
Nogmaals kopen? Ja
Een grote oplichter: WEG ERMEE🤦‍♀️🤮🤯

BESTE MENSEN dit is weer een andere soort van OPLICHTERIJ !. 😴👎👎👎

Gewoon diefstal is dit. Ik heb mijn account onmiddellijk verwijderd!
Ik heb een “Reis gewonen”😉🙄 bij VakantieVeilingen. Dat gaat altijd via Fivestarverrassingsreizen (vliegen alleen met Ryanair). Deze 2 manipulante instanties werken en dik manipuleren samen: ze zijn “heel lieve” oplichters 😓🤯🤮.

€44 heb ik betaald aan die shit VakantieVeilingen daarna 3 bedragen MOEST ik betalen aan Fivestarverrassingsreizen ( €60 voor het activeren de waardebon van de VakantieVeilingen + €30 voor een foute datum ( ondanks een fout retourdatum was gepakt door hun computersysteem, heel misschien doen ze dat bewust) + €30 (verplichte reisverzekering). Kortom met Ryanair kun je voor +- €25 naar heel veel landen vliegen, maar het koste mij 44+60+30+30=164euro.

*** Nogmaals BESTE MENSEN dit is weer een andere soort/ gewoon een harteloos bedacht oplichterij, lekker makkelijk miljonairs worden door de kosten en zenuwen van slecht geïnformeerde en het minder hebbende mensen. WEG ERMEE !!!!!!

Geplaatst op: 24-03-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: S. H.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Heb je hotelvoucher, kun je niet reserveren, wordt je voorgelogen door klantenservice.

Hebben een voucher gewonnen voor Apollo hotel, ondanks dat er op de hun site staat dat je voor een zaterdagavond 10,- toeslag moet betalen , kan ik niet reserveren. 2 keer klantenservice VakantieVeilingen gebeld en beweren dat er wel plaatsen zijn .
Blijkt Dat de hotels contract wijziging hebben en geen weekenden reserveren.
Tot op heden steeds mijn geld niet terug en geen reactie.
Heb zelf contact gehad met 2 hotels en hetzelfde antwoord.
Zo slecht dat VakantieVeilingen zo met je omgaat en geen oplossing aanbied .
Zeker weer ik wel : ik wil mijn geld terug !!!!

Geplaatst op: 16-02-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Edwin A.

5 / 10
3/5 2/5 3/5 2/5
Nogmaals kopen? Nee
Slechte klantenservice, met continu dezelfde antwoorden

Aantal keren geappt waar mijn gewonnen prijs blijft..
Je krijg telkens de zelfde antwoord terug..
Er zit een vertraging in..
Onderhand zit die vertraging er al 3 weken..
Vraag je je betaalde geld terug krijg je geen antwoord meer terug..
Waardeloze site..

Geplaatst op: 24-01-2022
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Johnny L.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Leuke site

Leuke site, heb al verschillende dingen “gewonnen”.
Wel goed uitzoeken of de vermelde adviesprijs wel klopt, want dat is niet altijd zo en kun je artikelen beter gewoon ergens anders bestellen.

Geplaatst op: 08-12-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Arianne B.

10 / 10
5/5 5/5 5/5 5/5
Nogmaals kopen? Ja
Zeer slecht

Na 2 weken nog niks binnen en word van kastje naar de muur gestuurd. Erg slecht word niks geregeld,zelf uitzoeken.

Geplaatst op: 10-12-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Bart T.

5 / 10
4/5 1/5 3/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Precies alleen maar positieve berichten

In onderstaande mails lees je alleen maar enorm positieve dingen. Vraag me af waar al de ontevredenheid zit. Deze site gaat niets verkopen met verlies. Vaak op allerlaatste nippertje overboden door iemand en vaak ook door fictieve personen om kunstmatig de prijs op te drijven. Als het minimum bedrag niet behaald wordt gaat het niet de deur uit en wie gaat dit controleren. Ik zou toch maar oppassen.

Geplaatst op: 22-12-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Anoniem

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Slechte service bij reclameren.

Heb een veiling “gewonnen” en krijg het goed geleverd. Blijkt het verkeerde te zijn. Stuur het terug en krijg hetzelfde artikel weer teruggestuurd. Weer het verkeerde dus. Opnieuw gereclameerd en vervolgens hoor je niets meer van ze.
Ben er gelijk klaar mee.
Kortom: koop het beter zelf in de winkel en vergelijk het goed. Vaak beter af in een winkel want op service hoef je niet te rekenen.

Geplaatst op: 26-11-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Hans P.

7 / 10
4/5 1/5 4/5 5/5
Nogmaals kopen? Ja
Veel geld betaald en nooit aangekregen , zelfs niet vergoed pakje voor onder de kerstboom . Ben echt teleurgesteld

Verschrikkelijk !!!! Geld kwijt en nooit iets aangekregen ,hulp gezocht en tot nu nog steeds geen reactie .geen betrouwbare site . Afblijven

Geplaatst op: 26-12-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: Tania S.

2 / 10
1/5 1/5 1/5 1/5
Nogmaals kopen? Nee
Horloge gewonnen, was kapot bij aankomst werd een langdurige geschiedenis.

op 19-10-2021 horloge gewonnen, deze werd 22-10 geleverd doch was defect. Vakantieveiling gebeld, horloge opsturen naar BrandFactory12 met foto. Zou binnen 2 dagen bericht terug krijgen. Vergeet het maar. Na diverse mailtjes, waarop Brandfactory12 niet reageert het maar weer via VakantieVeilingen geprobeerd. Na diverse malen gemaild te hebben op 12 -11 een nieuw horloge ontvangen plus de verzendkosten naar Brandfactory12 terug gekregen. VakantieVeilingen fungeert als tussenpersoon voor BrandFactory 12. BrandFactory heeft niet het fatsoen om te reageren op mailtjes of iets te laten weten omtrent een reparatie er is zelfs geen telefoonnummer te vinden van hen.
VakantieVeilingen heeft deze zaak naar tevredenheid afgehandeld ook al duurde dit lang en na veel mailtjes.

Geplaatst op: 13-11-2021
Laatst bewerkt op: 08-06-2022
Geschreven door: W.E.M. V.

10 / 10
5/5 5/5 5/5 5/5
Nogmaals kopen? Ja

Schrijf een review over VakantieVeilingen
Bestelproces *
0
/ 10
Service *
0
/ 10
Prijs *
0
/ 10
Levering *
0
/ 10

Gerelateerde bedrijven
Shoppartners logo
Shoppartners
5 beoordelingen
3,3
Gift For You logo
Gift For You
49 beoordelingen
3,3
Disneyland Paris logo
Disneyland Paris
4 beoordelingen
7
Gerelateerde blogartikelen

FAQ (Veelgestelde vragen)

Is VakantieVeilingen een betrouwbaar bedrijf?

Er zijn 100 beoordelingen geplaatst over VakantieVeilingen. Gemiddeld hebben zij als cijfer een 5,7 gekregen, waarbij 52% van de recensenten hebben aangegeven dat ze hier weer zouden kopen.

In welke sectoren is VakantieVeilingen actief?

VakantieVeilingen is vooral actief in de categorie dagje weg en daarbinnen gespecialiseerd in de sector(en) uitjes , tickets , veiling en actiesites en koopjes.

Ik heb alle reviews goed gelezen. Wat nu?

Heb je een positieve indruk gekregen door de VakantieVeilingen reviews? Dan kun je naar de website van VakantieVeilingen gaan en je bestelling plaatsen. Zo niet, zoek dan hier verder naar een ander bedrijf. We verzamelen reviews van alle grote bedrijven in Nederland en België.

Alle subcategorieën uit deze categorie